• AR
  • EN
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
راهنمای استفاده از تلفن در بیمارستان

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

 

راهنمای استفاده از تلفن در بیمارستان

به منظور حفظ آرامش در بخش های بستری توصیه و تآکید بیمارستان این است که از تلفن حتی الامکان استفاده نگردد و به همین دلیل از ساعت 8 شب الی 8 صبح مرکز تلفن از وصل تلفن های غیرضروری به بخش های بستری اجتناب میکند.

به بیماران عزیز که تمایل دارند از تلفن همراه استفاده نمایند توصیه می شود صرفاً در صورت ضرورت آن هم به صورت مکالمات کوتاه و آهسته صحبت نموده و صدای زنگ تلفن همراه خود را در حالت سکوت قرار دهند. همچنین به خانواده و بستگان خود تأكيد فرمائید جز در مواقع ضروری از تماس با شما و یا بخش بستری خودداری نمایند.

با توجه به این که امواج تلفن همراه باعث اختلال در عملکرد بعضی تجهیزات پزشکی حیاتی به خصوص در بخش های ویژه می شود، لذا از شما و همراهانتان در خواست می شود از روشن کردن یا استفاده از تلفن همراه در این بخش ها خودداری فرمائید.

درصورت نیاز به مکالمه با خانواده یا بستگان می توانید پس از هماهنگی با پرستار کشیک از امکانات موجود در بخش یا بیمارستان استفاده نمائید. همراهان نیز می توانند هنگام حضور در بیمارستان درصورت نیاز از تلفن های عمومی مستقر در درب ورودی اورژانس، جنب بانک ملت و راهروهای بخش های بستری استفاده نمایند.بازگشت                   
V5.1.0.0