• AR
  • EN
چهارشنبه, 29 خرداد 1398
بازدید معاونین دادگستری استان، جهت پیگیری و رفع مشكلات بیمارستان گلستان اهواز
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ 
۲۳:۳۹:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بازدید معاونین دادگستری استان جهت پیگیری و رفع مشکلات بیمارستان گلستان اهواز

معاونین اداره کل دادگستری استان خوزستان جهت بررسی، پیگیری و رفع مشکلات مرکز آموزشی درمانی گلستان اهواز با رئیس این بیمارستان دیدار کردند.
دکتر میثم معزی رئیس این بیمارستان، در حاشیه این دیدار گفت: بیمارستان گلستان به عنوان خط اول امدادرسانی به بیماران و مصدومان استان خوزستان و استان‌های همجوار، نیاز مبرم به بازنگری در تامین زیرساخت‌ها و رفع نواقص دارد که متاسفانه اغلب از این مشکلات خارج از مباحث و فرآیندهای درمانی، و مستلزم ایجاد همفکری و تفاهم بین دستگاه‌ها، نهادها و سازمان‌های دیگر است.

وی ادامه داد: بر این اساس، در مدت زمان اندکی که از ورود اینجانب به بعنوان ریاست بیمارستان گلستان می‌گذرد، فهرست مشکلات موجود، به اقتضای نوع و حوزه آن، تهیه شده و طی مذاکرات و دیدارهای متعدد با مسئولین عالی‌رتبه و تصمیم گیرنده در ادارات مختلف، از قبیل شهرداری، دادگستری، شورای شهر و...، موارد در دست پیگیری است.

دکتر معزی افزود: بازدید امروز با هدف کمک به ساماندهی مشکلات ورودی وخروجی‌های بیمارستان، رفع سد معبر و ایجاد تسهیل در تردد خودروهای امدادی و اعضای هیئت علمی و کارکنان انجام گردید و مقرر شد، طی روزهای آینده، جلساتی نیز باحضور مسئولین شهرداری، معاونت راهنمایی رانندگی و ترافیک و نیروهای انتظامات بیمارستان در دفتر دادستان محترم اهواز برگزار شود.

وی تصریح کرد: مشکلات و نواقص موجود در بخش روانپزشکی هم در دست بررسی و پیگیری است.

گفتنی است: صبح امروز (چهارشنبه) ۱۴ آذرماه ۱۳۹۷، امیرخلفیان، معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان خوزستان به همراه عیسی پورسلیمی، معاون دادستان اهواز با حضور در بیمارستان گلستان اهواز، با زئیس این مرکز دیدار و مشکلات موجود در این بیمارستان را از نزدیک مشاهده نمودند./بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
V5.1.0.0